Aktuálně z naší knihovny - fungování v době pandemie COVID-19

aktuálně z knihovny v době pandemie COVID-19

Milí čtenáři,

většina z Vás ví o dlouholeté tradici knihovny v Čakovci. Rádi bychom, aby knihovna měla i nadále své příznivce. Jsme rádi, že k nám pravidelně chodí spousta maminek se svými dětmi, některé z dětí jsou už i našimi registrovanými čtenáři.

V současné době máme v knihovně 3905 knih. Zásluhou našeho zřizovatele Obecního úřadu v Čakově každý rok nakupujeme nové knihy. Několikrát do roka nám také knihy půjčuje Jihočeská vědecká knihovna v Českých Budějovicích a díky tomu je nabídka knih neustále obměňována. V případě zájmu by bylo možné půjčovat i e-knihy. V knihovně máme i knihy, které jejich původní majitelé již nepotřebují a jsou tak volné k rozebrání.

Aktuálně vzhledem k nepříznivé epidemiologické situaci je knihovna pro vstup veřejnosti uzavřena. Věříme, že až pomine současná nepříznivá situace, budeme mít otevřeno opět vždy v úterý od 16 do 18 hodin.

V současné době ale nabízíme možnost zavolat na telefon 720 408 087 a domluvit si zapůjčení knih a jejich případné vrácení individuálně u naší knihovnice paní Kuklové.

Další aktuální informace najdete kromě www stránek obce Čakov  také na facebookové stránce knihovny pod odkazem https://www.facebook.com/knihovnavcakovci/.

Těšíme se na Vaši návštěvu!

Knihovnice Marie Kuklová