GDPR
Tisk článku

Informace o zpracování osobních údajů

Jako subjekt zajišťující činnosti veřejné správy jsme  správci osobních údajů. Informaci o jejich zpracování, účelu  délce uchovávání a další poučení naleznete v přiložených  souborech.

Přílohy k článku
Jméno souboru Popis Velikost
informace-o-zpracovani-osobnich-udaju-cakov.pdf 336.3 Kb
seznam-zpracovavanych-agend-z-pohledu-obce.-cakov.xlsx 15.5 Kb
Tisk článku

Pověřenec ochrany osobních údajů

kontakt, funkce

Kontakt na pověřence pro ochranu osobních údajů:

Zdeňka Novotná, Dis., e-mail: ouzn@seznam.cz ,  tel: +420 725031271

Jaké jsou úkoly pověřence a k čemu je Vám k dispozici

O řádné nakládání s osobními údaji se stará také pověřenec.

Na pověřence se můžete obracet s jakýmikoli dotazy, podněty a požadavky na uplatnění Vašich práv, které se týkají přímo Vašich osobních údajů používaných v rámci některé agendy v obci, a to zejména, pokud se nechcete obrátit přímo na zástupce obce.

Pověřenec Vaše dotazy, požadavky a podněty odborně vyhodnotí, předá  s doporučením, jak je řešit, případně Vám poskytne základní informace a konzultaci k problému. Je vázaný mlčenlivostí s dodržuje důvěrnost i o stížnostech (viz. čl.38 odst.5 GDPR). Pověřenec je také kontrolním a metodickým orgánem při řešení systému nakládání s osobnémi údaji v obci. Dále je kontaktní osobou pro Úřad na ochranu osobních údajů při řešení stížností a problémů správců, které má na starosti.

Odpovědný za vyřízení Vašich dotazů, podnětů, námitek  a za samotné zpracování a nakládání s osobími údaji je však výhradně samotný správce tj. obec Čakov.