Úřední deska
Tisk článku

Pravidla pro vstup veřejnosti do obecního úřadu a ostatních obecních zařízení

v souvislosti s aktuálními opatřeními vlády

Vážení občané,

v souvislosti s aktuálními opatřeními vlády upřesňujeme fungování Obecního úřadu v Čakově a dalších obecních zařízení v souvislosti s vydanými protiepideiologickými opatřeními vlády.

Vstup veřejnosti je na Obecní úřad v Čakově možný pouze v úředních hodinách v pondělí od 14:00 do 18:00 hodin a ve středu od 14:00 do 17:00 hodin. V ostatní dny je úřad pro vstup veřejnosti uzavřen, osobní kontakty jsou možné pouze po předchozí telefonické dohodě na tel. č. 723 872 897 starostka obce,  - účetní obce. Veškerá Vaše podání a případnou další komunikaci,prosím realizujte přednostně pomocí dálkového přístupu, a to písemně (bílá schránka obecního úřadu před budouvou) nebo elektronicky (emailem, datovou schránkou), nebo též telefonicky na výše uvedených číslech. 

Upřednostňujte v souvislosti s epidemií COVID-19 výše uvedené typy vzdálené komunikace před osobní návštěvou. V případě nutné osobní návštěvy obecního úřadu ji realizujte v úředních hodinách, nebo po předchozí telefonické domluvě za zvýšených hygienických opatření - do uzavřených prostor OÚ je možný vstup pouze s ochranou úst a nosu (rouškou, repirátorem, šálou, šátkem, apod.) při vstupu, použijte prosím připravenou dezinfekci rukou, dodržujte odstup minimálně 2m od ostatních a při odchodu si opět vydezinfikujte ruce.

Co se týče dalších obecních vnitřních prostor, v sousvislosti s nařízeními vlády jsou znovu uzavřeny pro veřejnost společenská místnost v Čakově, klubovna v Čakovci, obřadní místnost v Čakově. 

Knihovna v Čakovci zůstává zatím za zvýšených hygienických opatření otevřena. Dodržujte prosím v uzavřených prostorech knihovny stejná pravidla jako u uzavřených prostor OÚ - a to: Vstup pouze s ochranou úst a nosu (rouškou, repirátorem, šálou, šátkem, apod.) při vstupu, použijte prosím připravenou dezinfekci rukou, dodržujte odstup minimálně 2m od ostatních a při odchodu si opět vydezinfikujte ruce.

Provoz MŠ Čakov zůstává zatím za zvýšených hygienických opatření nepřerušen. Žádáme Vás o odpovědné  a ohleduplné chování a dodržování všech na těchto místech zavedených pravidel.

Dále žádáme občany o odpovědné a ohleduplné  chování a dodržování zákazu shromažďování osob na venkovních prostranstvích v počtu více než šest a dodržování zákazu konzumace alkoholu na veřejně přístupných místech dle aktuálních platných nařízení vlády.

Tisk článku