Úřední deska
Tisk článku

Očkování proti COVID-19 - registrace pro všechny 70+

Spuštěna registrace na očkování pro všechny starší 70ti let.

Vážení občané,

Od 1.3. 2021 BYLA SPUŠTĚNA pro občany ve věku 70let a více  MOŽNOST REGISTRACE pro získání termínu na očkování proti nemoci COVID-19. V případě, že máte zájem o registraci na očkování, nabízíme Vám pomoc s provedením registrace na internetovém portále pro získání termínu očkování.

V případě Vašeho zájmu volejte telefon starostky 723 872 897. nebo napište SMS ve tvaru „MÁM ZÁJEM O REGISTRACI, souhlasím s provedením registrace a  se zpracováním osobních údajů za tímto účelem“ s uvedením jména a zdravotní pojišťovny. O provedení registrace a poté možnosti výběru termínu očkování Vás budeme poté samozřejmě telefonicky kontaktovat. Dokumenty, které budete pro očkování potřebovat, Vám předáme, v případě jakýchkoli dotazů nebo problémů s dopravou do očkovacího centra, nás neváhejte kontaktovat.

Registrace je pořád možná i pro osoby starší 80let, pokud patříte do této skupiny a máte zájem o zaregistrování a pomoc s registrací, neváhejte nás kontaktovat na výše uvedeném telefonu.

Dále probíhá možnost registrace pro pracovníky ve školství – ti si však registraci na očkování vyřizují většinou přes své zaměstnavatele.

Pokud nechcete cestovat nikam daleko, možnost očkování Vám již nyní mohou zprostředkovat také praktičtí lékaři ve svých ordinacích, pokud máte zájem o tento způsob, kontaktujte prosím svého praktického lékaře.
 

Přílohy k článku
Jméno souboru Popis Velikost
ockovani-70v5.pdf 217.1 Kb
ockovani-osob-starsich-70-let-01032021.pdf 109.4 Kb
Tisk článku