Úřední deska
Tisk článku

Oznámení pro rodiče dětí z MŠ Čakov

Vážení rodiče i ostatní občané,

vzhledem k příznivému vývoji koronavirové pandemie a obecnému uvolňování restriktivnéch opatření připravujeme také pro žáčky naší mateřinky ve spolupráci s vedením a zaměstnanci školky obnovení provozu MŠ Čakov zatím  za zvýšených hygienických opatření a zvláštních podmínek. V průběhu vynucené pauzy se však ve školce nezahálelo. Byla provedena výmalba vnitřních prostor, obnova zahrady včetně nátěru všech dřevěných a kovových prvků, je prováděna dezinfekce povrchů, hraček i venkovních prvků na zahradě MŠ.

Provoz MŠ Čakov by měl být obnoven od 25.5.2020, pokude nenastanou nějaké nepříznivé trendy pandemie, nebo nenadálé mimořádné komplikace. Obnovení provozu je však možné pouze za dodržování opatření a pokynů, které naleznete v příloze a která vycházejí s doporučení Ministerstva školství mládeže a tělovýchovy. Důrazně žádáme všechny rodiče, kteří mají zájem o docházku dětí do MŠ i za zpřísněných opatření a podmínek, aby informovali ředitelku mateřské školy telefonicky na 737 988 426, nebo emailem ms-cakov.seznam.cz a připravili svědomitě nutné dokumenty, které s sebou první den docházky dítěte přinesou. Dále žádáme o pochopení, ohleduplnost a dodržování zaslaných opatření.

Opatření jsou dočasná, ale s ohledem na zdraví nás všech nutná, všichni doufáme, že se budou do budoucna měnit pouze k lepšímu a vše se opět vrátí k přívětivějším formám komunikace, než je dodržování povinných odstupů a odtažitá komunikace na dálku bez bližších vazeb a sociálních kontaktů.

 

 

Přílohy k článku
Jméno souboru Popis Velikost
opatreni-a-podminky.pdf 125.7 Kb
Tisk článku